Львівський
НДЕКЦ
МВС України
Про нас
Історія
Платні послуги
Керівництво
Публічна інформація
Вакансії
Річний план закупівель
Контакти
ОГОЛОШЕННЯ

Навчально-науковий інститут № 2 Національної академії внутрішніх справ у м. Києві здійснює підготовку кадрів для Експертної служби МВС України за спеціальністю «Право» та спеціалізацією «Судова експертиза» (ступінь бакалавра – 4 роки навчання, магістра – 1 рік денної форми)

У 2017 році відповідно до загальновстановлених правил на навчання приймаються особи на основі повної загальної середньої освіти із сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання (українська мова, історія України, література, на вибір іноземна мова або математика).

Після 4-х річного навчання та здобуття ступеню «бакалавр» є можливим навчання в магістратурі на денній формі терміном 1 рік і здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».


З огляду на зазначене вище у термін до 01.06.2017 необхідно подати до Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України:

  • заяву кандидата про направлення на навчання;
  • характеристику;
  • медичну довідку (лікарський консультаційний висновок форма № 086/о);
  • копію документа державного зразка про повну загальну середню освіту або за наявністю про здобутий ступінь (освітній, освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
  • копію документа, що підтверджує право на пільги при зарахуванні (за наявністю);
  • копію трудової книжки (за наявністю);
  • копію приписного посвідчення або військового квитка (за наявністю);
  • шість фотокарток (без головного убору, на матовому папері, розміром 3х4 без куточка.


Бажаючим (впевненим в собі особам без особистих кримінальних правопорушень та серед близьких родичів) здійснити перший крок до навчання і подальшого здобуття професійного фаху «судовий експерт» в системі Експертної служби МВС України звертатись до керівництва Львівського НДЕКЦ МВС України за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна (Збиральна), 24.


Телефони для довідок: (032) 262 8016, (096 910 1704 - В.М.Олійник).