Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

22-26 жовтня 2018 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ у м. Львові по вул. Кривоноса, 1, були проведені спільні навчання для інспекторів-криміналістів, слідчих, судових експертів, викладачів і здобувачів вищої освіти за тематикою «Застосування спеціальних знань і криміналістичних засобів при проведенні слідчих (розшукових) дій. Особливості розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми». В ході проведення навчань учасники мали змогу обмінятися досвідом, обсудити проблемні питання та недоліки в цілях їх усунення. Теоретичні заняття відбувалися в аудиторіях обладнаних мультимедійними системами, що давало змогу демонструвати навчальні фільми, фотографії та презентації.

До проведення таких занять, як викладачі, були залучені представники Львівського державного університету внутрішніх справ; відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП у Львівській області; Львівського НДЕКЦ МВС України; Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Львівській області, а також представники відділу права та криміналістики тренінгового центру міста Пардубіце Чеської республіки.

Зокрема зі сторони Львівського НДЕКЦ МВС, як викладачі до участі в лекційних та практичних заняттях були залучені:

  • заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Галабуда А.М.;
  • завідувач відділу біологічних видів досліджень Якимів М.В.;
  • завідувач сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень Пасович О.Б.;
  • завідувач сектору дактилоскопічних видів досліджень та обліків відділу криміналістичних видів досліджень Шевчук Н.І.;
  • головний судовий експерт сектору трасологічних видів досліджень та обліків відділу криміналістичних видів досліджень Пастернак А.Й.

Підсумковим днем отриманих теоретичних знань, стало проведення 26.10.2018 на криміналістичному університетському полігоні спільних практичних занять, слухачів усіх зазначених вище підрозділів, з моделюванням реальної обстановки на місці події. В ході проведення практичних занять слухачі були розподілені на своєрідні слідчо-оперативні групи, задачами яких було проведення оглядів місця події з фіксацією обстановки місця події, виявлення, вилучення та пакування слідової інформації дактилоскопічного, трасологічного та біологічного походження.