Львівський
НДЕКЦ
МВС України
Про нас
Історія
Платні послуги
Керівництво
Публічна інформація
Вакансії
Річний план закупівель
Контакти

Львівський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантних посад

"Судовий експерт сектору досліджень у сфері інформаційних технологій"

вимоги до претендентів:

- повна вища освіта (Комп’ютерні науки. Комп’ютерна інженерія. Системний аналіз. Кібербезпека. Інформаційні системи та технології. Електроніка. Телекомунікації та радіотехніка. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».

Розмір заробітної плати – від 7000 грн."Судовий експерт сектору економічних, товарознавчих досліджень та оціночної діяльності відділу інженерних, економічних, товарознавчих видів досліджень та оціночної діяльності"

вимоги до претендентів за напрямами досліджень:

"Економічні дослідження"

- повна вища освіта (Економіка, Облік і оподаткування, Фінанси. Банківська справа та страхування) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».


"Товарознавчі дослідження та оціночна діяльність"

- повна вища освіта (Економіка. Маркетинг. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Право. Галузеве машинобудування. Авіаційна та ракетно-космічна техніка. Суднобудування. Енергетичне машинобудування. Забезпечення військ. Озброєння та військова техніка. Річковий та морський транспорт. Авіаційний транспорт. Автомобільний транспорт. Транспортні технології) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».


"Будівельні та земельні дослідження"

- повна вища освіта (Економіка. Маркетинг. Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Архітектура та містобудування. Будівництво та цивільна інженерія. Геодезія та землеустрій) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».


"Гемологічні дослідження"

- повна вища освіта (Хімія. Науки про Землю. Гірництво.) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».

Розмір заробітної плати – від 7000 грн."Судовий експерт сектору автотехнічних досліджень відділу інженерних, економічних, товарознавчих видів досліджень та оціночної діяльності"

вимоги до претендентів:

- повна вища освіта (Прикладна фізика та наноматеріали. Прикладна математика. Прикладна механіка. Матеріалознавство. Галузеве машинобудування. Озброєння та військова техніка. Автомобільний транспорт. Транспортні технології) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст», «магістр».

Розмір заробітної плати – від 7000 грн."Судовий експерт-вибухотехнік"

вимоги до претендентів:

- вища освіта (інженерно-технічна, яка пов’язана з експлуатацією вибухових речовин і боєприпасів або пожежно-технічна за спеціалізацією «інженер протипожежної техніки та безпеки») за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче «спеціаліст».


перевага надається:

  • військовозобов’язаним особам чоловічої статі;
  • віком до 40 років з досвідом практичної роботи, у т.ч. з питань розслідування пожеж не менше 2-х років;
  • кандидатам, що мають досвід практичної роботи в інженерних військах та вибухотехнічних і пожежнотехнічних підрозділах МВС, МНС та Збройних сил України;
  • фахівцям служб ракетно-артилерійського озброєння і проектування та виготовлення боєприпасів;
  • мешканцям міста Львова та області.

Розмір заробітної плати – від 7000 грн.Звертатись з дипломом про закінчення навчального закладу за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна (Збиральна), 24, Львівський НДЕКЦ МВС України.

Телефони для довідок: 262-80-16, 262-39-68, 262-21-73.