Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

28 травня 2021 року відбулась І Міжнародна науково-практична конференція «Роль і перспективи розвитку товарознавчих та економічних експертиз у державному і приватному секторах», організаторами якого були Одеський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та Одеський національний економічний університет.

Від Львівського НДЕКЦ МВС у роботі семінару взяли участь: завідувач сектору автотоварознавчих досліджень Олександр Яровий; завідувач сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Сергій Долинський, старший судовий експерт цього ж сектору, к.т.н., проф. Микола Беднарчук; від Львівського торговельно-економічного університету – кандидати технічних наук, доценти кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Наталія Попович та Орест Шумський, а також аспірант цієї ж кафедри - Ярослав Заяць.

В межах угоди про співпрацю між Львівським НДЕКЦ МВС та Львівським торговельно-економічним університетом на даному науково-практичному заході було заслухано, обговорено, схвалено та внесено у проект резолюції конференції три доповіді: «Використання систем класифікації підакцизних товарів у судовій товарознавчій експертизі» (автори: О. Гирка, Я. Заяць, О. Яровий, М. Беднарчук), «Сучасний зміст терміну «Підакцизні товари» (автори С. Долинський. М. Беднарчук, О. Шумський, Я. Заяць) та «Інформаційн товарні знаки як складова обєкту судової товарознавчої експертизи» (автори: О.Шумський, Н. Попович, М. Беднарчук).

Учасники семінару отримають матеріали конференції та відповідні сертифікати.