Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

28 травня 2021 року у Національній академії внутрішніх справ на базі медіа-платформи Zoom – відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція присвячена Дню науки та 100-річчю Національної академії внутрішніх справ: "Кримінальне судочинство. Сучасний стан та перспективи розвитку".

Учасниками конференції були представники МВС України, Національної поліції України, закладів вищої освіти і науково-дослідних установ системи МВС та МОН України.

На конференції розглядалися актуальні теми про активізацію наукових досліджень, спрямованих на розв’язання актуальних проблем кримінального судочинства, його сучасного стану та перспектив розвитку, а також підготовка рекомендацій щодо його вдосконалення. Було порушено проблемні питання, що стосувались перспективи розвитку загальної доктрини кримінального процесуального права; актуальні проблеми кримінального процесуального права; досудове розслідування як стадія кримінального провадження; модель досудового розслідування за чинним Кримінальним процесуальним кодексом України: теоретико-практичний аналіз; проблеми процесуальної регламентації слідчих (розшукових) дій; забезпечення прав людини під час досудового розслідування в контексті рішень Європейського Суду з прав людини; прокурорський нагляд за дотриманням законів під час проведення досудового розслідування у формі процесуального керівництва; актуальні проблеми дізнання кримінальних проступків; проблеми реалізації функції захисту й надання правової допомоги в стадії досудового розслідування; проблеми оперативного доступу до правосуддя.

Також участь у онлайн-семінарі приймали працівники сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Львівського НДЕКЦ МВС Бойчук Юлія Миколаївна та Григель Петро Євгенович.