Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

Тривалий час колектив експертної служби Львова опікується комунальним закладом Львівської обласної ради «Навчально-реабілітаційний центр «ГАРМОНІЯ» у м. Борислав Львівської області та спеціальною школою-інтернатом «БЕРЕГИНЯ» у м. Самбір Львівської області, що є одним з напрямків благодійної діяльності первинної профспілкової організації Львівського НДЕКЦ. Регулярні зустрічі з діточками стали доброю традицією і приносять радість як малечі так і працівникам підрозділу.

Не порушуючи усталену традицію, 23 грудня відбулися зустрічі працівників Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України з дітьми та керівниками вищезазначених закладів, під час яких відбулось ознайомлення з побутом та повсякденним життям дітей.

Завітавши до діточок, привітали їх та передали засоби особистої гігієни, канцтовари та сучасні побутові прилади для обладнання кімнати соціального побуту в спеціальній школі-інтернату «БЕРЕГИНЯ» у м. Самбір Львівської області. На обличчях малечі були посмішки, а своє задоволення вони висловлювали по-дитячому щиро – танцювали та розповідали вірші. Діти захоплено розгортали подарунки в своїх класах і показували вихователям і друзям.

За словами представників дитячих будинків, подібні зустрічі наповнені радістю, теплом та додають впевненості в тому, що працівники Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України не байдужі до дітей, яким всі ми зобов’язані надавати моральну підтримку та посильну матеріальну допомогу.