Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

17 червня 2022 року з ініціативи Міністерства юстиції України на базі Київського науково-дослідного інституту судових експертиз відбувся Другий Всеукраїнський Форум судових експертів, який об’єднує фахівців законодавчої і виконавчої гілок влади, судової і правоохоронної системи, а також судових експертів, адвокатів і науковців.

Захід було проведено через об’єктивну потребу обміну досвідом роботи в умовах війни, присвячено особливостям виконання судових експертиз у військовий час та організовано у змішаному форматі: офлайн у Львові у конференц-залі готелю «Нобіліс» та онлан на інтернет платформі.

У роботі Форуму взяли участь заступник Міністра юстиції України Андрій Гайченко, директор Департаменту експертного забезпечення правосуддя Міністерства юстиції України Наталія Ткаченко, керівник Експертної служби МВС – директор ДНДЕКЦ МВС України Сергій Кримчук і його заступник Юрій Чечіль, керівники установ судових експертиз Міністерства внутрішніх справ і Міністерства юстиції України, а також широке коло зацікавлених осіб.

Від Львівського НДЕКЦ МВС у роботі Форуму взяли безпосередню участь директор, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор, академік УАН Роман Заяць та перший заступник директора центру – Михайло Роговик.

На Форумі було обговорено найбільш актуальні проблеми судово-експертної діяльності в умовах війни – експертного забезпечення правосуддя під час розслідування військових злочинів; проведення експертизи ДНК з ідентифікації тіл загиблих; забезпечення розмінувань територій; встановлення збитків державі та юридичним і фізичним особам за наслідками масштабних пошкоджень та руйнувань об’єктів рухомого і нерухомого майна; організації огляду місця події та інші.

Під час роботи Форуму відбулась зустріч директорів Львівського НДЕКЦ Романа Заяця та Одеського НДІСЕ Юрія Чердинцева, під час якої, серед іншого, були погоджені основні питання проведення спільної науково-практичної конференції, яка запланована на вересень цього року.

Онлай у роботі зазначеного Форуму від Львівського НДЕКЦ МВС взяли участь заступник директора Людмила Гордон, заступник завідувача відділу - завідувач сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, автотоварознавчих та гемологічних досліджень Сергій Долинський та завідувач сектору моніторингу та інформаційного забезпечення відділу забезпечення діяльності центру, к.т.н., проф. Микола Беднарчук.