Львівський
НДЕКЦ
МВС України
Головна
Історія
Платні послуги
Керівництво
Публічна інформація
Вакансії
Річний план закупівель
Контакти

До Львівського НДЕКЦ МВС України, у відповідності до укладеного договору про наукове та науково-технічне співробітництво, а також з метою ознайомлення та пізнання професії судового експерта, 6 листопада 2018 року завітали майбутні правники - студенти 4-го курсу Львівського університету бізнесу та права.

Під час зустрічі майбутні юристи наочно ознайомитися з таким напрямом експертної діяльності як криміналістика. Зокрема, від фахівців секторів дослідження зброї, трасологічних видів досліджень та обліків, дактилоскопічних видів досліджень та обліків, сектору технічних досліджень документів та почерку відділу криміналістичних видів дослідження вони почули цікаву та пізнавальну інформацію, ознайомилися зі спеціалізованим криміналістичним обладнанням, яке застосовується при проведенні досліджень, а також мали змогу безпосередньо прийняти участь у проведенні експертного експерименту.

Після цікавої, інформаційно насиченої екскурсії викладачі та студенти Львівського університету бізнесу та права висловили щиру вдячність на адресу фахівців Львівського НДЕКЦ МВС України.