Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

Завідувач відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Львівського НДЕКЦ МВС Заяць Я.І. та судовий експерт цього ж відділу, кандидат технічних наук, професор Беднарчук М.С. 31 травня 2019 року брали участь у роботі Круглого столу з міжнародною участю «Качество, контрол и експертиза на стоките» (Якість, контроль і експертиза товарів) в Економічному університеті у м. Варна (Болгарія) відповідно до отриманого запрошення.

Означений науковий форум працював за такими напрямами:

  • якість товарів – формування, споживні властивості;
  • управління і контроль якості товарів;
  • експертиза і якість товарів – правові, організаційні аспекти та передовий досвід;
  • нагляд за ринком – пошуки та передовий досвід;
  • взаємозв’язок бізнес-освіта.

Учасники Круглого столу:

  • керівництво Економічного університету – ректор, декан економічного факультету, завідувач кефедри товарознавства доцент доктор Събка Пашова, керівник науково-дослідного центру якості товарів і захисту прав споживачів доцент доктор Теменуга Стойкова;

Вітальне слово учасникам Круглого столу та виступ ректора

Економічного університету

  • керівники профільних державних організацій: керівник Регіональної дирекції Комітету захисту прав споживачів – Христо Милев; Головний директор Державної агенції метрологічного контролю і технічного нагляду – Мирослав Йотов;

Президія Круглого столу – Т. Стойкова, М.Йотов, Х.Милев


Доповідачі і учасники роботи Круглого столу


Заяць Я.І., Беднарчук М.С. та організаційний комітет Круглого столу


Заяць Я.І., Беднарчук М.С. та Голова оркомітету Круглого столу,

керівник «Център за качество на стоките и потребителска защита»

доцент доктор Теменуга Стойкова


Доповідь професора Беднарчука М.С.


Заяць Я.І., Беднарчук М.С. і Т. Стойкова біля головного корпусу Економічного

університету у Варні після завершення роботи форуму

Львівський НДЕКЦ МВС був представлений на означеному науковому заході двома доповідями за відповідними напрямами наукових досліджень:

  • за напрямом наукових досліджень, які стосуються проблем юридичного супроводу судових експертиз, була подана доповідь д.ю.н., директора Львівського НДЕКЦ МВС Романа Заяця на тему: «ACTUALITY OF DEVELOPMENT OF MODERN METHODS OF EXPRESS ANALYSIS OF PROPERTY UNDER DETERMINATION HIS MARKET VALUE IN JUDICIAL EXAMINATION»;
  • за напрямом наукових досліджень, які стосуються сучасних проблем товарознавчих судових експертиз сировини, засобів виробництва та ужиткових товарів, була подана спільна доповідь завідувача відділу ВТГД Ярослава Заяця, головного судового експерта ВТГД Олександра Ярового та судового експерта ВТГД, к.т.н., проф. Миколи Беднарчука на тему «ПРОБЛЕМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ З КОШТОВНИХ МЕТАЛІВ У СУДОВІЙ ТОВАРОЗНАВЧІЙ ЕКСПЕРТИЗІ».

Загалом на вказаному Круглому столі було заслухано та обговорено у дискусіях 22 доповіді. Оприлюднені результати досліджень працівники Львівського НДЕКЦ МВС планують використати для розробки сучасної теоретичної бази та вдосконалення і розробки нових методик досліджень сировини, засобів виробництва та ужиткових товарів у судовій товарознавчій експертизі.

За результатами роботи означеного Круглого столу в Економічному університеті у м. Варна планується опублікувати Збірник наукових праць, який буде надіслано і у Львівський НДЕКЦ МВС.