Львівський
НДЕКЦ
МВС України
Головна
Історія
Платні послуги
Керівництво
Публічна інформація
Вакансії
Річний план закупівель
Контакти

На базі Львівського державного університету внутрішніх справ 30 листопада 2018 року відбувся науково-практичний семінар з питань процесуального та криміналістичного забезпечення досудового розслідування, в якому прийняла участь кандидат хімічних наук, завідувач відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Лень Юлія Тимофіївна, та завідувач сектору молекулярно-генетичних досліджень відділу біологічних досліджень Львівського НДЕКЦ Пасович Олег Богданович.

В процесі роботи науково-практичного семінару були розглянуті питання щодо проведення судових експертиз, судової фотографії, проведення слідчих дій, порядку відновлення матеріалів провадження, відшкодування шкоди у кримінальних правопорушеннях, пов’язаних з торгівлею людьми, компенсації потерпілому моральної шкоди тощо.

Ю. Лень підготовлено та представлено учасникам науково-практичного семінару доповідь на тему «Особливості вилучення, упакування та скерування на експертизу об’єктів, наркотичних засобів, психотропних та інших підконтрольних речовин», яка опублікована у збірнику тез доповідей.