Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

На базі Харківського національному університеті внутрішніх справ проходив науково-практичний семінар «Використання ДНК-аналізу при розслідуванні та розкритті злочинів. Інновації та перспективи».

У заході брали участь провідні фахівці Експертної служби МВС України в галузі біології, судово-медичної експертизи, представники практичних підрозділів Національної поліції, органів досудового розслідування, прокуратури, адвокатури та суду, координатор регіонального представництва у Харкові Консультативної Місії Європейського Союзу, науково-педагогічні працівники університету та ін.

Відкрив семінар ректор університету Дмитро Швець, який підкреслив важливість проведення генетичних експертиз для підвищення ефективності розслідування та розкриття злочинів, побажав плідної діяльності, конструктивних дискусій учасникам семінару, що сприятимуть новим напрацюванням і стануть в нагоді у практичній діяльності.В рамках проведення семінару відбулася презентація системи RapidHIT ID, що генерує лабораторно-якісні криміналістичні профілі ДНК усього за 90 хвилин (профілі STR створюються швидко за допомогою встановлених реактивів та інноваційного програмного забезпечення для повного контролю результатів) та 3500 Genetic Analyzer for Human Identification, що встановлює новий стандарт в капілярному електрофорезі для ідентифікації особи. Також учасники семінару отримали нове друковане видання практичного порадника для слідчих та інспекторів-криміналістів «Генетичний фінгерпринтінг: вилучення та дослідження слідів біологічного походження», розробленого фахівцями Харківського НДЕКЦ у форматі, зручному для користування в «польових умовах».

Львівський НДЕКЦ МВС на семінарі представив доповідь на тему: «Алгоритм дій при призначенні та проведенні молекулярно-генетичних експертиз за фактом катастроф із великою кількістю фрагментів тіл».

За матеріалами семінару видано збірник тез доповідей, який отримали учасники заходу.