Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

08 листопада 2019 року на базі Львівського державного університету внутрішніх справ в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах» відбулося засіданні круглого столу «Визначення корупційних ризиків діяльності МВС, шляхи запобігання та протидії корупції в МВС», у якому від Львівського НДЕКЦ МВС приймала участь уповноважений з антикорупційної діяльності Трунова К.Г.


    Начальником 6-го відділу (протидії корупції) Управління стратегічних розслідувань у Львівській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Самченко М.Ю. було наголошено на змінах, які відбулися в антикорупційному законодавстві. Учасники заходу обговорили актуальні питання щодо особливості функціонування уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, діяльності викривачів корупції в системі МВС.

    За результатами обговорення було запропоновано низку рекомендацій, зокрема щодо проведення ефективного внутрішнього аудиту доброчесності, що має стати невід’ємною складовою реформи Національної поліції в Україні, а також акцентовано увагу на необхідність здійснення відповідного моніторингу та вивчення міжнародного досвіду забезпечення доброчесності у діяльності поліції.В ході засідання круглого столу учасниками обґрунтовувалась позиція стосовно повернення криміналізації незаконного збагачення та була запропонована наступна редакція статті: «Набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у власність майна, вартість якого значно перевищує доходи особи, отримані із законних джерел».

На завершення засідання круглого столу запропоновано запровадження практики проведення семінарів-нарад чи інших комунікаційних заходів прикладного характеру, на яких передбачити обговорення проблемних питань антикорупційної діяльності