Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

Зміни в роботі підрозділів Львівського НДЕКЦ МВС, розташованих при територіальних сервісних центрах Львівської області


Рішенням Кабінету Міністрів України продовжено карантин до 22 травня, однак буде скасована лише частина обмежувальних заходів. Пом’якшення умов карантину стосується і роботи територіальних сервісних центрів, які вже з 12 травня відновлюють прийом громадян.

Відтак, надаватимуться всі послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Прийом громадян здійснюватиметься виключно за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на сайті ГСЦ МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис проводитиметься за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області.

Зміни в роботі територіальних сервісних центрів та підрозділів Львівського НДЕКЦ МВС, які їх обслуговують, було обговорено на відеоселекторній нараді за участю керівництва ГСЦ та Експертної служби МВС на якій були присутні директор Львівського НДЕКЦ Роман Заяць та перший заступник директора Михайло Роговик.


В ході наради обговорено ряд актуальних питань взаємодії, серед яких забезпечення працівниками Експертної служби процесу надання певного переліку адмінстративних послуг в період адаптивного карантину, що передбачає дотримання насамперед таких умов, а саме:

 • надання послуги лише за умови перебування однієї особи на 10 м²;
 • урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри;
 • обов’язкове використання засобів індивідуального захисту під час перебування у приміщеннях та на території сервісних центрів МВС.
 • Визначено допустиму кількість адміністраторів ТСЦ, які здійснюватимуть прийом громадян, оптимальне навантаження на кожного адміністратора, а також алгоритм дій при виявленні транспортних засобів, які потребують проведення додаткового дослідження агрегатів чи документів, що їх супроводжують.

  Крім того, нагадуємо, що експерти Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, які обслуговують територіальні сервісні центри МВС у Львівській області, проводять перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

 • дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна);
 • встановлення об’єму двигуна;
 • встановлення року виготовлення ТЗ;
 • встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ;
 • встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ) та інші, перелік яких наведено на офіційному сайті Львівського НДЕКЦ МВС.