Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.


За ініціативи керівництва Львівського НДЕКЦ МВС 12 червня 2020 року проведено засідання у форматі круглого столу у якому брали участь працівники Львівського НДЕКЦ та представники Головного управління Національної поліції у Львівській області, Військової прокуратури Західного регіону, Прокуратури Львівської області та Служби безпеки України.

Від Львівського НДЕКЦ в даному заході брали участь директор, доктор юридичних наук, доцент Роман Заяць, перший заступник директора Михайло Роговик, завідувачі відділів економічних, комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних, будівельних, земельних та оціночної діяльності, біологічних досліджень та ін.: Олена Помірча, Ярослав Дацко, Андрій Демко, Юлія Лень, Сергій Долинський, Валерій Шунькін, Аліна Зинь, завідувач сектору Роман Пацеляк.

У своїх виступах керівники структурних підрозділів НДЕКЦ висвітили основні проблемні питання, які виникають в ході призначення та проведення судових експертиз у кримінальних провадженнях за напрямками судово – експертної діяльності.

Зміни в роботі територіальних сервісних центрів та підрозділів Львівського НДЕКЦ МВС, які їх обслуговують, було обговорено на відеоселекторній нараді за участю керівництва ГСЦ та Експертної служби МВС на якій були присутні директор Львівського НДЕКЦ Роман Заяць та перший заступник директора Михайло Роговик.


Працівники Центру звернули увагу присутніх на правильність підготовки запитань, об’єктів (матеріалів дослідження) та іншої інформації, яка необхідна при призначенні судових експертиз. Також було обговорено питання недопущення слідчими окремих помилок, які виникають при винесенні постанов про призначення експертиз з метою уникнення потреби в запитах щодо надання додаткових об’єктів (матеріалів дослідження) та потреби в уточненні поставлених перед експертами запитань, що дасть змогу оптимізувати терміни виконання експертиз.

Крім того, з метою забезпечення належного судово-експертного супроводження розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, учасниками круглого столу обговорено ряд інших питань, що стосуються взаємодії між експертами та працівниками правоохоронних органів.