Львівський НДЕКЦ МВС України

Схема доїзду.

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

19 та 20 грудня 2023 року на території стадіону «Арена Львів» проведено командно-штабні навчання з організації взаємодії територіальних органів і підрозділів МВС, ЦОВВ та НГУ щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Львівської області.


Навчання проведені на виконання доручення Експертної служби МВС «Про організацію проведення спільних командно-штабних навчань з організації взаємодії територіальних/ регіональних органів і підрозділів МВС, ЦОВВ та НГУ щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій».


В навчаннях взяли участь підрозділи ГУНП України у Львівській області, ГУДСНС України у Львівській області, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, аварійні служби Львівгазу та Львівобленерго.

Основні напрями навчання:


- розгортання техніки (всі підрозділи);

- розгортання пунктів обігріву (пунктів незламності);

- розгортання пунктів надання медичної та психологічної допомоги (медично-рятувальні підрозділи ДСНС, поліція діалогу та психологи ГУНП);

- забезпечення охорони небезпечних об’єктів та периметру (НГУ, ГУНП, підрозділи прикордонної служби);

- евакуація населення та надання невідкладної медичної допомоги громадянам, що постраждали внаслідок ворожої атаки (ДСНС, територіальні підрозділи медичної допомоги);

- вилучення та знешкодження вибухонебезпечних об’єктів (вибухотехнічна служба ГУНП);

- фіксація та вилучення слідів військових злочинів (слідчо-оперативні групи ГУНП із залученням спеціалістів Львівського НДЕКЦ МВС).


Крім цього, було проведено розрахунки необхідної кількості спецтехніки та особового складу (персоналу) для належного забезпечення всіх видів робіт при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Під час навчань відпрацьовано дієву взаємодію між органами МВС, ДСНС, ЦОВВ та комунальними службами на місцях щодо чіткого узгодження дій під час реагування на надзвичайні ситуації, їх попередження та ліквідації наслідків.

Від Львівського НДЕКЦ МВС участь у зазначеному заході у якості спостерігача взяв провідний фахівець з питань цивільного захисту Михайло Грицак.