Львівський НДЕКЦ МВС України

Контакти:
Юридична адреса:

м. Львів,79040, вул. Конюшинна, 24.
Фактична адреса:
м. Львів,79040, вул. Збиральна, 24.
Електронна пошта: ndekc@lv.npu.gov.ua
Приймальна директора:
(032) 262-52-19.
Бухгалтерія:
(032) 262-20-34.
Канцелярія:
(032) 262-17-87.
Відділ біологічних досліджень (встановлення батьківства):
(032) 261-39-24.
Факс: (032) 262-50-11.
Охорона: (032) 262-21-73.

Контрольному відстрілу підлягає нарізна мисливська, гладкоствольна, спортивна та нагородна вогнепальна, газова зброя та травматична зброя, яка:

  • перебуває в особистому користуванні громадян та на об’єктах дозвільної системи (у процесі реєстрації та перереєстрації);
  • виготовляється на підприємствах України, ввозиться з-за кордону та призначена для реалізації на території України (перед її реалізацією);
  • підлягала переробленню або ремонту із заміною (зміною) слідоутворюючих деталей.

Зброя приймається у власника при наявності паспорту громадянина України, дозволу на зброю та патронів.

Звертаємо Вашу увагу, що з кожного екземпляра зброї (з кожного ствола, камери барабану) обов’язково відстрілюється не менше трьох патронів, а в разі наявності змінних магазинів – додатково надається по 3 патрони з кожного магазину.

Залежно від виду зброї існують відповідні вимоги до патронів. Зокрема відстріл мисливської нарізної зброї здійснюється лише мисливськими патронами відповідного калібру споряджених не експансивними кулями; відстріл пістолетів та револьверів травматичної дії – патронами, сертифікованими на території України, спорядженими гумовими або аналогічними за своїми властивостями кулями; газові пістолети та револьвери – лише штатними до них холостими (шумовими) патронами; мисливської гладкоствольної зброї – патронами промислового виробництва, спорядженими шротом.

Підставою для проведення контрольного відстрілу зброї є письмова заява-звернення фізичної особи, у користуванні якої перебуває зброя або ж представників підприємств, на балансі яких вона знаходиться, або які її виготовляють, ремонтують або реалізують. Бланк заяви можна безкоштовно отримати в Експертному Центрі, або завантажити за посиланням нижче.

Результати проведеного відстрілу оформлюються протоколом (для юридичних осіб) та довідкою (для фізичних осіб). Довідка (протокол) надаються замовникові через 10 днів.

Вартість проведення відстрілу вогнепальної зброї згідно постанови Кабінету Міністрів України №1098 від 26.10.2011 п.36 становить:

  • газової, гладкоствольної мисливської і спортивної, стартової, вихолощеної – 73,16 грн. (з урахуванням ПДВ);
  • несмертельної дії, переробленої з військових зразків, нарізної і комбінованої мисливської та спортивної – 84,42 грн. (з урахуванням ПДВ).

У разі письмового звернення замовника щодо проведення термінового відстрілу зброї (про що треба зазначити у заяві в графі «Прошу Вас, _________ провести експериментальний відстріл зброї») довідка видається в день проведення відстрілу. Вартість проведення термінового відстрілу збільшується на 100 відсотків (згідно постанови Кабінету Міністрів України №1098 від 26.10.2011 п.5) та становить:

Довідка (протокол) про терміновий відстріл зброї як правило видається в день проведення відстрілу у відповідності до вимог постанови КМУ від 26.10.11 № 1098.